هتل های سرعین هتل بوستان سرعین بهترین هتل سرعین
هتل بوستان سرعین هتل 4 ستاره سرعین
هتل های سرعین
رزرو از تاریخ تا تاریخ
تعداد نفرات * تعداد اتاق *
نام نام خانوادگی * موبایل *
نوع اتاق
هتل بوستان سرعین
نام کاربری
رمز ورود    وضعیت پاسخگویی

  
ثبت نام
بهترین هتل سرعین

هتل بوستان سرعین

4ستاره

تلاش برای بهترین هتل سرعین

رزرو بی واسطه با پیشنهادات ویژه و تخفیفات شگفت انگیز

سرعین معلم شرقی

تلفن رزرو : 04532225000


میهمانان گرامی با 5 دقیقه پیاده روی به بهترین آبگرم معدنی و آبدرمانی سرعین به نام سبلان و استخر گاومیش گلی می رسید که در واقع چهارراه اصلی شهر سرعین بوده و بازار و مراکز خرید در آنجا متمرکز می باشند. در صورت تمایل می توانید نسبت به خرید سوغاتی شامل عسل سبلان و کالای شهرهای مختلف، صنایع دستی و به خصوص ادویه جات حبوبات اقدام نمایید. همچنین پس از آبگرمهای معدنی و آبدرمانی ها، از آش مخصوص اردبیل بویژه شهر سرعین آش دوغ لذت برده و میل بفرمایید بهترین هتل سرعین هتل بوستان سرعین

میهمانان گرامی برای رزرو بی واسطه هتل بوستان سرعین از بهترین هتل های سرعین می توانند درخواست خود را از طریق کادر رزرواسیون سایت ارسال نمایند و بطور مستقیم با هتل در ارتباط باشند که تقریبا در هتل های سرعین سابقه نداشته و با حذف واسطه ها مدیریت هتل بوستان سرعین آماده پذیرایی عزیزان از سراسر ایران با هدف نیل به بهترین میزبانی می باشد.
ارائه خدمات به پرسنل و میهمانان از طریق عقد قرار داد و صدور ووچر رزرو برای سازمانها ادارات بانکها و شرکتهای دولتی و خصوصی در طی چند سال از افتخارات هتل بوستان سرعین می باشد و تداوم کسب رضایت شما سروران از طریق ارائه پیشنهادات و انتقادات سازنده در بخش پیشنهادات و انتقادات راه گشای مدیریت هتل بوستان بوده و بطور ویژه مورد توجه قرار می گیرد. اجابت درخواست میهمانان جهت پذیرایی، اقامت، انجام تور و مهیا نمودن مجموعه بهترین پرسنل و پذیرایی و محیط برای میزبانی میهمانان گرامی هتل بوستان سرعین 4 ستاره و ارائه توضیحات کافی در صورت نیاز به ارائه راهنمایی هدف مدیریت هتل بوستان سرعین می باشد تا به جایگاه بهترین هتل سرعین نایل شویم.

همچنین از طریق سایت می توانید اطلاعات آبدرمانی ها و مشخصات آبگرم های معدنی سرعین را مشاهده نموده و نسبت به تهیه بلیط های تخفیف دار مختص میهمانان گرامی هتل بوستان سرعین از پذیرش اقدام نمایید.
مکانهای گردشگری تفریحی تاریخی مکانها و جاهای دیدنی سرعین و استان اردبیل توضیح داده شده است که بارزترین مکان تاریخی اردبیل مجموعه بقعه شیخ صفی بنیان گذار سلسله صفویه و مکانها و جاهای دیدنی سرعین پیست اسکی آلوارس و روستای بیله درق و تپه آناهیتا می باشد.
برگزاری تورهای گروهی از طریق آژانس پشتیبان هتل بوستان سرعین واقع در تهران بلوار اشرفی صفهانی انجام می شود و از طریق منوی آژانس پشتیبان قابل دسترسی می باشد.
سرعین کجاست؟ شهر توریستی استان اردبیل در دامنه کوه سبلان قرار دارد و توضیحات کامل در خصوص شهر سرعین از منوی اطلاعات آبدرمانی قابل دسترس بوده و مسیرهای زمینی و دسترسی جاده ای به شهر سرعین از طریق منوی سوالات متداول مشخص شده است.
شهر سرعین یکی از مناطق شش گانه زرتشت بوده است که به آن شهریور می گفتند. از آثار به جا مانده از آن دوران تپه آناهیتا شهر سرعین می باشد که در واقع تل خاک بر جای مانده از بقایای آن زمان بوده و اشیا عتیقه و سفال از آن بدست آمده است و آتشکده های زیادی اطراف سرعین وجود داشته است که در قسمت مکانهای دیدنی و گردشگری تفریحی توضیح داده شده است. قبرستان سرعین دارای سنگ تراشیده هایی به شکل انسان و شیر بوده است که متاسفانه افراد سودجو آن را غارت نموده و نمونه ای از آن در بقغه شیخ صفی نگهداری می گردد.

نرخ اقامت هتل های سرعین که شامل بازه زمانی 12 ظهر هر روز تا 12 ظهر روز بعد می باشد و قیمت تورهای گروهی بر اساس نوع خدمت رسانی و پذیرایی از طریق سایت قابل مشاهده است. برخی عکس های هتل بوستان سرعین بخصوص عکس های زمستان سرعین و پوشش برف در پارکینگ هتل بوستان سرعین که برای پارک اتومبیل مسقف بوده و خودروها در زیر سقف از برف مصون می باشند به همراه خدمات و امکانات هتل بوستان سرعین سوغاتی سرعین و بهترین غذاهای محلی بهترین هتل های سرعین و بویژه صبحانه سرشیر و عسل ذکر گردیده که از طریق شماره تماس هتل بوستان سرعین و رزرو هتل افتخار میزبانی شما عزیزان و پذیرایی با صبحانه با منوی باز که سرشیر و عسل نیز شامل آن است را به هتل بوستان سرعین می دهید.

مشاهده صفحه اینستاگرام هتل بوستان سرعین

ایران اردبیل
https://www.hotelboostan.com


مشاهده صفحه وبلاگ هتل بوستان سرعین
هتل های سرعین

بهترین هتل سرعین هتل بوستان سرعین مدیریت : بوستانی بلیط آب درمانی ها هتل بوستان سرعین
هتل بوستان سرعین هتل بوستان سرعین هتل بوستان سرعین هتل بوستان سرعین هتل بوستان سرعین هتل بوستان سرعین هتل بوستان سرعین هتل بوستان سرعین

مشاهده تقدیرنامه ها
شماره تماس : 04532225000
بهترین هتل سرعین
هتل بوستان سرعین
هتل های سرعین هتل بوستان سرعین

هتل بوستان سرعین

اکسیر گشت اکسیذگشت

 ایران برق ایران برق
هتل بوستان سرعین
مدیریت : بوستانی
هتل بوستان سرعین
معلم شرقی سرعین اردبیل ایران
شماره هماهنگی : 04532225000
09121957009
N 38° 14553056
E 48° 07284855

طراحی سایت مهدی بوستانی
09379351921


هتل بوستان سرعین
از انتخاب شما متشکریم
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد هتل بوستان محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از قالب، نوشته ها و تصاویر پیگرد قانونی خواهد داشت